Артикул: NSYCRN54150P(SE)
Код виробника:: NSYCRN54150P
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи500 мм
Номінальна ширина шафи400 мм
Номінальна глибина шафи150 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиГладкий
Додатково
тип корпусуBack welded with double profile forming a protected sealed area
Боковини виготовлені з однієї складеної секції
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм